Cемінар-навчання з питань запобігання і протидії корупції
Cемінар-навчання з питань запобігання і протидії корупції

Поділитися новиною:

Cемінар-навчання з питань запобігання і протидії корупції

12 березня в районній державній адміністрації проведено семінар-навчання з питань запобігання і протидії корупції.

У засіданні взяли участь начальник відділу юридичного, організаційного забезпечення, документообігу, контролю та роботи із зверненнями громадян районної державної адміністрації Галина Андрощук, працівники апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації. 

На порядок денний винесено питання: антикорупційне законодавство та його застосування в Україні; організація та проведення заходів у сфері запобігання корупції; запобігання та врегулювання конфлікту інтересів для публічних службовців та юридичних осіб публічного права; відповідальність за корупційні злочини та корупційні правопорушення; співпраця з громадськістю у здійсненні заходів щодо запобігання і протидії корупції.

Метою даного семінару-навчання було доведення до відома працівників райдержадміністрації основних вимог антикорупційного законодавства, питань запобігання та врегулювання конфлікту інтересів осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, та прирівняних до них осіб. 

Спеціапліст з питань запобігання та протидії корупції районної державної адміністрації Олена Давидюк також поінформувала про види відповідальності за корупційні правопорушення, про відшкодування збитків, шкоди, завданих державі внаслідок корупційного правопорушення тощо. 

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/5546 | Переглядів: 222Дата публікації: 14:05 12.03.2019
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації