ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ
ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

Поділитися новиною:

ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості та одвічної надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край. У малечі не повинно бути нещасливого дитинства, і за це маємо відповідати ми, дорослі. Тому турбота про дітей, захист їхніх прав повинен стати одним з найголовніших наших обов'язків.

За сприяння та підтримки громадської організації «Благодійний центр «Довіра» в смт. Теофіполь таке свято відбулося 5 червня. Учасниками свята стали діти із сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах. Служба у справах дітей Теофіпольської районної державної адміністрації та Теофіпольський центр соціальних служб для сім'ї дітей та молоді щиро дякує організаторам за позитивні емоції, хороший настрій, гарні подарунки. Завдяки чудово складеній програмі свята, діти постійно перебували в активному русі між розвагами  та іграми аніматорів. Аквагрим додав яскравих  фарб на обличчях малюків. Особливо заплюючими для дітвори були забави з мильними бульбашками. Наприкінці заходу учасникам було вручено подарунки та організовано для них солодкий стіл. 

Свято пройшло в теплій сімейній обстановці. Воно запамятається дітям та дорослим надовго. Зі спонсорською допомогою долучилися до свята магазини «Офіс-центр» та «Капітошка».

Закликаємо усіх зігрівати теплом і любов'ю дитячі серця, об'єднувати зусилля заради майбутнього, і тоді маленькі громадяни виростуть достойними людьми й неодмінно стануть гордістю України.

 

        

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/5555 | Переглядів: 395Дата публікації: 09:09 06.06.2019
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації