Як змінити місце голосування на вибори 21 липня 2019 року
Як змінити місце голосування на вибори 21 липня 2019 року

Поділитися новиною:

Як змінити місце голосування на вибори 21 липня 2019 року

Відповідно до постанови Центральної виборчої комісії від 29 травня 2019 року № 910 «Про внесення змін до постанови Центральної виборчої комісії від 13 вересня 2012 року № 893» внесено зміни у Порядок тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни його виборчої адреси.

Відтепер вимогу стосовно додавання до заяви про тимчасову зміну місця голосування документів (копії документів), які підтверджують необхідність такої зміни, скасовано.

Щоб змінити місце голосування необхідно:

До 15 липня включно звернутись до відділу ведення Державного реєстру виборців за місцем реєстрації або місцем фактичного перебування в день виборів.

Пред'явити документ, який підтверджує громадянство України.

паспорт громадянина України у вигляді паспортної книжечки або у вигляді ГО-картки,

військовий квиток (виключно для військовослужбовців строкової служби),

тимчасове посвідчення громадянина України.

Подати заяву про тимчасову зміну місця голосування.

Важливо! У разі, якщо виборцю змінено виборчу дільницю для голосування поза межами одномандатного виборчого округу, до якого він відноситься за своєю виборчою адресою, такому виборцю видається виборчий бюлетень для голосування лише у загальнодержавному виборчому окрузі (тобто лише бюлетень за партійними списками).

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/5556 | Переглядів: 230Дата публікації: 11:42 06.06.2019
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації