Проведено правове навчання
Проведено правове навчання

Поділитися новиною:

Проведено правове навчання

13 червня в райдержадміністрації, з метою підвищення правового рівня знань працівників, а також обговорення та роз’яснення змін, які відбуваються в діючому законодавстві проведено правове навчання керівників структурних підрозділів та працівників апарату райдержадміністрації.

Відкрила навчання та ознайомила присутніх з питаннями, про які буде йти мова, начальник відділу юридичного, організаційного забезпечення, документообігу, контролю та роботи із зверненнями громадян апарату районної державної адміністрації Галина Андрощук.

На порядок денний було винесено питання:

1. Про запровадження змін у роботі із документами відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 17 квітня 2019р.№375.

2. Інформаційні повідомлення:

2.1. Лист національного агентства України з питань державної служби.

2.2. Про реєстрацію проекту закону у Верховній із кількістю районів у Хмельницькій області.

2.3. В Україні підвищать прожитковий мінімум і пенсії.

2.4 Про прийняття закону, який дозволяє жінкам вийти на пенсію в 55 років за наявності стажу 30 років.

3.Про правила етичної поведінки. Політична нейтральність.

Доповідачами виступили: діловод відділу юридичного, організаційного забезпечення, документообігу, контролю та роботи із зверненнями громадян апарату районної державної адміністрації Тетяна Оцалюк, начальник відділу юридичного, організаційного забезпечення, документообігу, контролю та роботи із зверненнями громадян  апарату районної державної адміністрації Галина Андрощук, спеціаліст з питань запобігання та виявлення корупції районної державної адміністрації Олена Давидюк.

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/5574 | Переглядів: 426Дата публікації: 17:03 13.06.2019
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації