На Хмельниччині з робочим візитом перебуває Міністр освіти і науки Лілія Гриневич
На Хмельниччині з робочим візитом перебуває Міністр освіти і науки Лілія Гриневич

Поділитися новиною:

На Хмельниччині з робочим візитом перебуває Міністр освіти і науки Лілія Гриневич

У рамках візиту Лілія Гриневич зустрілася з керівництвом області. Учасники зустрічі обговорили питання подальшого впровадження освітньої реформи в Україні. Разом з тим, проаналізували питання, які стосуються системи професійно-технічної освіти та впровадження Концепції «Нова українська школа» в освітніх закладах області. В продовження візиту, Міністр освіти і науки відвідала Навчально-практичний центр сучасних швейних технологій і дизайну на базі ДНЗ «Хмельницький центр професійно-технічної освіти сфери послуг». Високопосадовець оглянула виробничі кімнати, де безпосередньо студенти навчаються швейній справі та поспілкувалася з колективом закладу щодо актуальних питань галузі освіти.

У рамках візиту Лілія Гриневич зустрілася з керівництвом області. Учасники зустрічі обговорили питання подальшого впровадження освітньої реформи в Україні. Разом з тим, проаналізували питання, які стосуються системи професійно-технічної освіти та впровадження Концепції «Нова українська школа» в освітніх закладах області.

На завершення зустрічі Міністр освіти і науки подякувала керівництву області за підтримку та реалізацію реформ в регіоні. 

В продовження візиту, Міністр освіти і науки відвідала Навчально-практичний центр сучасних швейних технологій і дизайну на базі ДНЗ «Хмельницький центр професійно-технічної освіти сфери послуг». Високопосадовець оглянула виробничі кімнати, де безпосередньо студенти навчаються швейній справі та поспілкувалася з колективом закладу щодо актуальних питань галузі освіти.

У Хмельницькому обласному інституті післядипломної педагогічної освіти Лілія Михайлівна зустрілася з педагогічними працівниками області.

Крім того, Лілія Гриневич поспілкувалася з місцевими журналістами з актуальних питань, що стосуються освітньої реформи.

Також Лілія Михайлівна відвідає Судилківську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів Судилківської сільської ради Шепетівського району, яка є опорною. З перспективами організації роботи старшої профільної школи в регіоні Лілія Гриневич ознайомиться на базі Славутського ліцею Хмельницької обласної ради.

Джерело: https://www.adm-km.gov.ua/?p=58630

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/5577 | Переглядів: 592Дата публікації: 14:50 14.06.2019
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації