Запитай у влади: в райдержадміністрації відбулася пряма «гаряча» телефонна лінія
Запитай у влади: в райдержадміністрації відбулася пряма «гаряча» телефонна лінія

Поділитися новиною:

Запитай у влади: в райдержадміністрації відбулася пряма «гаряча» телефонна лінія

З метою оперативного реагування на найважливіші соціально-економічні проблеми в районі, налагодження зв’язку між райдержадміністрацією і населенням району, відповідно до Закону України «Про місцеві та державні адміністрації» та Указу Президента України від 07 лютого 2008 року № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» в районній державній адміністрації запроваджена постійно діюча «гаряча» телефонна лінія (телефон довіри).

На дзвінки мешканців району, які зателефонували на «гарячу» лінію, сьогодні, з 9.00 до 10.00 години, з метою вирішення проблемних питань, відповідав перший заступник голови районної державної адміністрації Петро Вільшинський.

Зафіксовано два звернення. Питання заявників стосувалися благоустрою прибудинкової території по вул. Заводській 8а, а саме облаштування стоянки для автотранспорту та щодо проведення ямкового ремонту дороги, яка сполучає села Малий та Великий Лазучин. По даних питаннях дано доручення селищному голові Губіній В.А., начальнику КП «Теофіпольського ВУЖКГ» Пархомцю В.О. та начальнику філії «Теофіпольський райавтодор» Сергію Семенюку.

Усі звернення, які надійшли на «гарячу» телефонну  лінію перебувають на особистому контролі в першого заступника голови райдержадміністрації.

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/5585 | Переглядів: 240Дата публікації: 10:10 19.06.2019
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації