На базі Теофіпольської райдержадміністрації проведено короткостроковий семінар
На базі Теофіпольської райдержадміністрації проведено короткостроковий семінар

Поділитися новиною:

На базі Теофіпольської райдержадміністрації проведено короткостроковий семінар

Сьогодні на базі Теофіпольської районної адміністрації проведено короткотерміновий семінар з керівниками діловодних служб апаратів райдержадміністрацій, виконавчих комітетів міських (міст обласного значення).

Учасники семінару на чолі з начальником загального відділу апарату обласної державної адміністрації Любов’ю Гудловською та начальником відділу роботи із зверненнями громадян апарату обласної державної адміністрації Наталією Лопатовскою розпочали робочу зустріч з відвідування підприємства ТОВ «АСЛАН-ТЕКСТИЛЬ» у селищі Базалія. Керівник потужного підприємства Рамазан Шишман ознайомив присутніх з роботою текстильної фабрики. Також, проведено екскурсію в районний будинок культури.

Тематичний коростроковий семінар проведено в залі засідань районної ради, де учасників зустріли перший заступник голови райдержадміністрації Петро Вільшинський, керівник апарату райдержадміністрації Олена Ковцун, начальник відділу юридичного, організаційного забезпечення, документообігу та роботи із зверненнями громадян апарату райдержадміністрації Галина Андрощук.

В ході семінару було проведено практичні заняття на тему:

- запровадження змін у роботі із документами відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 17 квітня 2019 року №375;

- практика організації роботи із зверненнями громадян в апараті Теофіпольської  районної державної адміністрації.

Присутні у залі ділилися досвідом роботи із зверненнями громадян, детально обговорили зміни в законодавстві стосовно розглянутих питань.

 Робочу зустріч завершено екскурсією на підприємство ПАТ «Теофіпольський цукровий завод» та в оздоровчо-розважальний комплекс «Волиця», с. Волиця.

 

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/5586 | Переглядів: 523Дата публікації: 14:37 19.06.2019
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації