День скорботи та вшанування пам'яті жертв війни в Україні
День скорботи та вшанування пам\

Поділитися новиною:

День скорботи та вшанування пам'яті жертв війни в Україні

Щороку 22 червня ми вшановуємо ветеранів та схиляємо голови перед загиблими воїнами у Другій світовій війні. Саме у цей день розпочалась найкривавіша в історії війна. Вона забрала життя мільйонів людей і відізвалася болем у кожній сім’ї.

Напередодні Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні, встановленого Указом Президента України від 17 липня 2000 року № 1245, Теофіпольщина вшанувала пам’ять загиблих покладенням квітів до пам’ятника загиблим воїнам у роки Другої світової війни 1941-1945 років - за участю першого заступника голови райдержадміністрації Петра Вільшинського, керівника апарату райдержадміністрації Олени Ковцун, заступника голови районної ради Романа Непотаса, голови Теофіпольської районної організації ветеранів Андрія Рудюка, керівників установ та громадськості району.

До присутніх на заході звернулися заступник голови районної ради Роман Непотас, голова районної організації ветеранів Андрій Рудюк.  У своїх виступах вони зазначили, що сьогодні український народ вшановує світлу пам'ять мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна. Горем і болем вона увірвалась в кожну українську домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну долю.

Сьогодні вже мало залишилося у живих тих, хто зі зброєю у руках захищав тоді нашу країну. З кожним роком їх невблаганно стає все менше і менше. Та всі, хто здобував Перемогу, навічно залишаться у вдячній пам'яті нащадків, а спомин про них передаватиметься з покоління в покоління. Наш священний обов’язок – навіки зберегти пам'ять про тих, хто відстояв Перемогу в цій жахливій війні, тих, хто став жертвою смертельних жорен нацизму. Сьогодні, потерпаючи від кривавої військової агресії на сході країни, ми особливо гостро усвідомлюємо ціну свободи, миру та безпеки. Кращі сини і доньки українського народу знову, зі зброєю в руках, захищають наші кордони, нашу свободу, наш власний демократичний вибір.

Присутні на заході вшанували пам’ять загиблих під час Другої світової війни хвилиною мовчання та поклали квіти до пам’ятника загиблим воїнам у роки Другої світової війни 1941-1945 років.

Сьогодні важко уявити усі випробування, біль і горе, які випали на долю минулих поколінь. Але нечуваний героїзм та єднання народу, який піднявся на бій і переміг у жорстоких боях, навіки залишиться у наших вдячних серцях.

Ми схиляємось перед мільйонами невинних жертв, які забрала війна. Вічна пам'ять і вічна пошана кожному, хто ціною власного життя відстояв мир та свободу для нас – прийдешніх поколінь.

Вічна пам'ять полеглим на полі бою. Честь і слава - живим Героям!

 

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/5593 | Переглядів: 335Дата публікації: 11:52 21.06.2019
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації