Відбулися урочистості до Дня державної служби України
Відбулися урочистості до Дня державної служби України

Поділитися новиною:

Відбулися урочистості до Дня державної служби України

21 червня в залі засідань районної ради відбулися урочистості приурочені Дню державної служби України, за участю державних службовців органів виконавчої влади району, яких щиро привітав із професійним святом перший заступник голови райдержадміністрації Петро Вільшинський.

Вітаючи присутніх Петро Вільшинський наголосив, що на державних службовців покладено відповідальне завдання – забезпечувати практичне виконання в державних органах функцій і завдань держави. Кожен на своєму місці ми виступаємо ланкою, що поєднує владу і народ, формуємо ефективну систему державного управління, яка повинна стати мобільною, гнучкою, реагувати на запити сучасного суспільства, забезпечувати умови для поліпшення життя народу.

Перший заступник голови райдержадміністрації висловив найщиріші слова подяки усім державним службовцям, які з повною віддачею працюють на користь соціально-економічного та культурного розвитку Теофіпольського району, а також побажав, щоб їх дії були мудрими, а щоденна робота викликала повагу та довіру громади Теофіпольщини.

Також, з словами привітання до присутніх звернулися голова районної ради Андрій Петринюк та голова профспілки працівників державних установ Наталія Лебідь.

Кращим державним службовцям району було вручено Грамоти районної державної адміністрації та районної ради, обласної державної адміністрації.

Святковий концерт для присутніх підготували учасники художньої самодіяльності районного будинку культури.

 

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/5594 | Переглядів: 463Дата публікації: 12:06 21.06.2019
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації