ОГОЛОШЕННЯ
ОГОЛОШЕННЯ

Поділитися новиною:

ОГОЛОШЕННЯ

Шановні жителі району!

28 червня 1996 року Верховна Рада України прийняла Конституцію України, що було, безперечно, видатною подією. Вперше у вітчизняній історії носієм суверенітету і єдиним джерелом влади було проголошено народ, а людину, її права і свободи, визнано найвищою цінністю. 

Життя підтвердило важливість Конституції. І сьогодні завдання держави полягає в тому, щоб якнайповніше використати потенціал основного нормативно – правого акта держави для утвердження реальної демократії, забезпечення прав, свобод людини і  громадянина, для піднесення умов життя народу на гідний рівень. 

Успіх в усіх наших справах прийде тоді, коли кожен громадянин України не тільки користуватиметься правами і свободами, а й належним чином виконуватиме свої обов'язки. Нехай же в день національного свята - Дня Конституції – в кожного з нас міцніє почуття гордості за свою країну, за її Основний Закон, що гарантує втілення мрій і сподівань на краще й щасливе життя у власній державі. Успіхів і натхнення вам, здоров’я і невичерпної енергії, миру і добра!

З метою належного відзначення державного свята, запрошуємо всіх бажаючих взяти участь в урочистостях з нагоди 23-ї річниці Конституції України, яке відбудеться 27 червня, в приміщенні Теофіпольської дитячої музичної школи об 11.00 годині.

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/5606 | Переглядів: 246Дата публікації: 16:16 26.06.2019
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації