Відбулися урочисті з нагоди 23-ї річниці Конституції України
Відбулися урочисті з нагоди 23-ї річниці Конституції України

Поділитися новиною:

Відбулися урочисті з нагоди 23-ї річниці Конституції України

28 червня вся країна відзначатиме державне свято - День Конституції України. 28 червня 1996 року було ухвалено Основний Закон – Конституцію України. Вона стала реальним і дієвим фундаментом розбудови незалежної демократичної держави як повноправної учасниці світового співтовариства. Ця подія є важливим етапом на шляху конституційного процесу в Україні, який триває досі.

Сьогодні, напередодні Дня Конституції України, перед початком засідання колегії райдержадміністрації, відбулись урочистості з нагоди 23-ї річниці Конституції України. Зі святом усіх привітала керівник апарату районної державної адміністрації Олена Ковцун.

У своєму виступі посадовець наголосила, що Конституція для українців є головним гарантом державності і демократії, незалежності і соборності України. Вона має унікальне історичне коріння, адже у той час, коли в Європі панували монархи, українці вже мали перший основний закон – Конституцію Пилипа Орлика. У цей урочистий день побажав усім добра і миру, міцного здоров’я й родинного затишку, стійкості та витримки.

Під час урочистої частини за сумлінну працю та професійне виконання службових обов’язків Почесними Грамотами Хмельницької обласної державної адміністрації та обласної ради, Теофіпольської районної державної адміністрації та районної ради нагороджено кращих працівників району. Також вручено орден "Мати-героїня" Степанишиній Ніні Анатоліївні.

Також присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять про тих синів України, які віддали свої життя, захищаючи свободу, незалежність, Конституцію.

Святкові музичні вітання для присутніх підготували учасники художньої самодіяльності районного будинку культури.

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/5610 | Переглядів: 376Дата публікації: 13:22 27.06.2019
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації