На Теофіпольщині привітали працівників поліції
На Теофіпольщині привітали працівників поліції

Поділитися новиною:

На Теофіпольщині привітали працівників поліції

4 липня, з нагоди Дня національної поліції України, працівників районного відділу урочисто привітали керівник апарату райдержадміністрації Олена Ковцун, секретар Теофіпольської селищної ради Вадим Казмірчук, начальник РС ГУ ДСНС України в Хмельницькій області Сергій Притула.

Дане свято було затверджено Указом Президента України від 04.04.2018 р. № 97/2018.

На поліцію покладено відповідальне і благородне завдання - захист життя і здоров’я людей, прав і свобод громадян, інтересів держави і суспільства від протиправних посягань, ведення боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку, забезпечення безпеки громадян. Завдяки відповідальному ставленню до службових обов’язків, вмінню долати труднощі та за умови всебічної підтримки з боку суспільства, працівники поліції з честю виконають поставлені завдання із зміцнення законності та правопорядку в районі.

Олена Володимирівна, виступаючи з вітальною промовою перед присутніми, привітала працівників поліції з четвертою річницею утворення Національної поліції України. Подякувала за роботу та побажала нових здобутків у нелегкій, але почесній службі, творчої наснаги, життєвої енергії та успіхів у службовій діяльності на благо держави.

Кращі працівники відділу поліції за сумлінну службу, високий професіоналізм, вагомі особисті досягнення у виконанні службових обов'язків та з нагоди Дня створення Національної поліції України були нагороджені Почесними грамотами районної державної адміністрації та районної ради.

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/5621 | Переглядів: 718Дата публікації: 11:26 04.07.2019
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації