Відбулось засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій
Відбулось засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Поділитися новиною:

Відбулось засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Сьогодні в приміщенні райдержадміністрації, під керівництвом першого заступника голови Теофіпольської районної державної адміністрації Петра Вільшинського, за участю керівників організацій та установ району, проведено засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Розглянуто питання порядку денного: про заходи щодо ліквідації наслідків пожежі на території Воронівецької сільської ради Теофіпольського  району.

Комісія вирішила:

1. Інформацію начальника Теофіпольського РС ГУ ДСНС України в Хмельницькій області Притули С.В., взяти до відома та класифікувати наслідки пожежі, як надзвичайну подію.

2. Відповідно пунктів 3 та 12 «Порядку створення та використання матеріальних резервів для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій» затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30 вересня 2015 року №775 «Про затвердження Порядку створення та використання матеріальних резервів для запобігання і ліквідації надзвичайних ситуацій», враховуючи звернення голови Воронівецької сільської ради № 135 від 08.07.2019  року з актом обстеження №1 від 08.07.2019 року домоволодіння жителя с. Воронівці зазнало матеріальних втрат під час пожежі.

2.1. З метою надання постраждалому населенню необхідної допомоги для забезпечення його життєдіяльності виділити Воронівецькій сільській раді в особі  голови Снігура М.І. шифер та шиферні цвяхи з місцевого матеріального резерву відповідно до акту.

3. Управлінню фінансів районної державної адміністрації (Сапуга О.А.) при перегляді районного бюджету на 2019 рік передбачити кошти на поновлення місцевого матеріального резерву.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на завідувача сектору з питань цивільного захисту населення райдержадміністрації В.Комісарчука.

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/5627 | Переглядів: 325Дата публікації: 11:39 10.07.2019
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації