Головне управління статистики інформує
Головне управління статистики інформує

Поділитися новиною:

Головне управління статистики інформує

У січні-травні 2019 року підприємствами області реалізовано промислової продукції (товарів і послуг) на суму 18,4 млрд. грн. Найбільший обсяг промислової продукції реалізували підприємства міст Хмельницький і Нетішин, а також Кам’янець-Подільського району.

Обсяг реалізованої промислової продукції у Хмельницькій області в січні-травні 2019 року

У січні-травні 2019 року підприємствами області реалізовано промислової продукції (товарів, послуг) на 18,4 млрд. грн.

У структурі обсягів реалізованої промислової продукції 64,7% припадає на переробну промисловість, з неї: 28% – на виробництво харчових продуктів, напоїв і тютюнових виробів, 15,5% – на виробництво ґумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції, 6,1% – на машинобудування, крім ремонту і монтажу машин і устаткування.

Підприємствами з виробництва та постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря реалізовано 32,9% від загального обсягу.

Обсяг реалізованої промислової продукції на одну особу населення за січень-травень 2019 року становив 14,5 тис. грн.

В області 36,5% від загального обсягу реалізованої промислової продукції належить підприємствам м. Хмельницького, по 10,9% – м. Нетішина та Кам’янець-Подільського району.

Джерело: https://www.adm-km.gov.ua/?p=60056

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/5631 | Переглядів: 314Дата публікації: 09:09 12.07.2019
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації