Інформаційна довідка про роботу відділу «Теофіпольське бюро правової допомоги» Старокостянтинівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги за І півріччя 2019 року.
Інформаційна довідка

про роботу відділу «Теофіпольське бюро правової допомоги»

Старокостянтинівського місцевого центру з надання

безоплатної вторинної правової допомоги

 за І півріччя  2019 року.

Поділитися новиною:

Інформаційна довідка про роботу відділу «Теофіпольське бюро правової допомоги» Старокостянтинівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги за І півріччя 2019 року.

Відділ «Теофіпольське бюро правової допомоги» Старокостянтинівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги інформує

За перше півріччя 2019 року відділом зареєстровано 483 звернень осіб, які звернулися до Відділу за отримання безоплатної правової допомоги.  З них 396 осіб, які отримали роз’яснення і консультації звернувшись до Відділу «Теофіпольське бюро правової допомоги». Прийнято 45 письмових звернень про надання суб’єктам права безоплатної вторинної правової допомоги.

В результаті розгляду письмових звернень про надання БВПД місцевим центром прийнято 44  рішення про надання/відмову в  БВПД. По 1 письмовому зверненню  у наданні БВПД було відмовлено.

Більшість звернень від клієнтів надійшло від жінок — 311 звернень, від чоловіків — 217 звернень.

З  початку 2019 року  начальником Відділу посвідчено 8 довіреності на представництво інтересів клієнтів в суді.

Забезпечено інтеграцію первинної і вторинної правової допомоги на рівні територіальних громад в частині налагодження співпраці з органами місцевого самоврядування та місцевими органами виконавчої влади з питань надання безоплатної правової допомоги.

Задля поширення інформації про функції Бюро, порядок отримання безоплатної первинної і вторинної правової допомоги, доступу до електронних сервісів Міністерства юстиції України працівники Відділу взяли участь у 12 виїзних прийомах громадян, які проходили переважно на базі сільських рад Теофіпольського району та у 14 дистанційних пунктах консультування громадян організованих на базі державних організацій соціальних – партнерів Бюро.

Здійснено 3 відвідування одиноких осіб похилого віку, осіб з обмеженими можливостями.

Протягом звітного періоду працівниками Відділу проведено 46 правопросвітницьких заходів, що включає проведення – 44 семінари/лекцій/бесід та 2 – круглі столи. Крім того, організовано 12 зустрічей з керівниками ОМС та ОВВ.

Протягом звітного періоду надано доступ до електронних сервісів Міністерства юстиції 10-м особам. Особи отримали доступ до Єдиного Державного реєстру судових справ, інформацію щодо стадії розгляду судових справ та отримали інформацію щодо списків судових справ призначених до розгляду.

Працівниками Відділу підготовлено 8 публікацій в ЗМІ, що включає підготовлені фахівцями Відділу консультаційні матеріали з найпоширеніших правових питань клієнтів та інформації з фото- фіксацією  про зустрічі з керівниками ОМС, ОВВ, виїзні прийоми громадян, проведені дистанційні консультаційні пункти громадян. Публікації здійснювалися на офіційному сайті Теофіпольської районної державної адміністрації в стрічці «Новини» та на сторінках районної газети «Життя Теофіпольщини».

За звітний період працівниками Відділу підготовлено 2 методичні рекомендації щодо  питань з якими найчастіше звертаються особи до Бюро, а саме : «Медична реформа в Україні. Чого очікувати в 2019 році.»,  «Проблеми укладення та виконання попередніх договорів» Звернень щодо реєстрацій громадських формувань до Відділу протягом звітного періоду не було.

 До 01 числа кожного місяця 2019 року до місцевого центру вчасно підготовлено та подано звіти про показники роботи відділу за поточний місяць 2019 року відповідно до окремого доручення Старокостянтинівського МЦ з НБВПД від 08.10.2016 року та інформації за поточний місяць 2019 року про кількість осіб, які звернулися до бюро за допомогою у заповненні формуляра заяви  до Європейського суду, згідно доручення Старокостянтинівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги від 06.04.2018 № 011-13/173.

Щоденно до 17.30 за встановленою гугл - формою здійснювався збір статистичних даних про надання безоплатної правової допомоги, зокрема, щодо кількості та категорій осіб, які звернулись по таку допомогу, категорій питань, які було передано до відділу персоналу, інформаційної та матеріальної інфраструктури місцевого центру для їх подальшого узагальнення.

 

        Заступник начальника відділу                                                                                                         А.Л.Казюк

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/5643 | Переглядів: 139Дата публікації: 10:38 18.07.2019
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації
Версія для слабо- зорих