До 100-річчя Державного герба України
До 100-річчя Державного герба України

Поділитися новиною:

До 100-річчя Державного герба України

Теофіпольська ЦБС інформує

З 17 по 21 липня 2019 року у приміщенні центральної районної бібліотеки діяла фотодокументальна пересувна виставка «Символ твоєї свободи: 100 років Державного герба України» за сприяння Українського  інституту національної пам’яті та видавництва «Родовід». Інсталяція розповідає в простій та цікавій формі про історію Тризубу - родового знаку Київських князів.

Під час перегляду виставки Директор Теофіпольської ЦБС Світлана Рудик зазначила, що Тризуб, як універсальний символ, давно став знаковим для українців усього світу,  як геральдичний знак  вражає своєю простотою і універсальністю. У 1918 році Тризуб обрали Державним Гербом УНР, і він став одним із перших державних символів, які об’єднали націю.  І сьогодні всі українці об’єднуються навколо цієї символіки, яка нам говорить, що українська незалежна соборна держава відбулася і це уже назавжди.

Виставка дає можливість простежити еволюцію державного символу від часів Русі до сьогодення.

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/5650 | Переглядів: 305Дата публікації: 16:37 22.07.2019
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації