Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми
Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми

Поділитися новиною:

Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми

Теофіпольський районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді інформує

З метою відзначення в районі Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми представниками Теофіпольського РЦСССДМ, управління соціального захисту населення райдержадміністрації, служби у справах дітей райдержадміністрації та Теофіпольського бюро правової допомоги було проведено круглий стіл. Мета заходу: підвищити рівень поінформованості та усвідомлення гостроти проблеми торгівлі людьми, її основні причини, ознаки, форми та способи втягнення в експлуатацію.

Проблема торгівлі людьми залишається актуальною для України з часів здобуття нею незалежності і продовжується із загостренням політичної та економічної ситуації та розгортанням збройного конфлікту на сході України. І тому найбільш поширеною формою торгівлі людьми стала трудова експлуатація, яка є проблемою світового масштабу.

В ході проведення заходу було обговорено питання щодо об’єднання зусиль для подолання цього негативного явища, боротьбу із злочинцями та злочинними угрупованнями, надання підтримки і допомоги потерпілим, проведення профілактичної роботи, надання буклетів та листівок з інформацією про те, як не бути ошуканими шахраями при працевлаштуванні.

 

Теофіпольський районний

центр соціальних служб для сім'ї,

дітей та молоді

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/5657 | Переглядів: 308Дата публікації: 16:26 30.07.2019
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації