Проведено правове навчання
Проведено правове навчання

Поділитися новиною:

Проведено правове навчання

8 серпня в райдержадміністрації, з метою підвищення правового рівня знань працівників, а також обговорення та роз’яснення змін, які відбуваються в діючому законодавстві проведено правове навчання керівників структурних підрозділів та працівників апарату райдержадміністрації.

Відкрила навчання та ознайомила присутніх з питаннями, про які буде йти мова, начальник відділу юридичного, організаційного забезпечення, документообігу, контролю та роботи із зверненнями громадян  апарату районної державної адміністрації Галина Андрощук.

На порядок денний засідання виносилися питання:

1.Огляд змін в законодавстві України, які приготував нам серпень 2019 року.

2. Проект «Малятко» і що він передбачає.

По зазначених питаннях доповіла Галина Андрощук - начальник відділу юридичного, організаційного забезпечення, документообігу, контролю та роботи із зверненнями громадян  апарату районної державної адміністрації.

3. Конфлікт інтересів як проблема етики державного службовця. Доповіла Олена Давидюк - спеціаліст з питань запобігання та виявлення корупції апарату районної державної адміністрації.

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/5675 | Переглядів: 350Дата публікації: 16:37 08.08.2019
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації