Теофіпольський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді долучився до проведення акції « Готуємо дітей до школи».
Теофіпольський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  долучився до проведення акції « Готуємо дітей до школи».

Поділитися новиною:

Теофіпольський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді долучився до проведення акції « Готуємо дітей до школи».

В області протягом 8 років поспіль за ініціативи Хмельницького обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді до початку нового навчального року проводиться обласна благодійна акція « Готуємо дітей до школи».

 В кінці серпня 2019 року завдячуючи  благодійникам із м.Хмельницького   6-ох діток   із багатодітної, малозабезпеченої сімї, в якій молода матір виховує 7 неповнолітніх дітей отримали новий одяг , взуття  та шкільне приладдя до нового навчального року. Також користуючись нагодою хочеться подякувати Теофіпольським підприємцям-благодійникам, які протягом року надавали одяг, взуття,  іграшки, стільці –ходунки для діток із сімей в складних життєвих обставинах.

Теофіпольський районний центр соціальних  служб для сім’ї, дітей  та молоді   висловлює щиру подяку  благодійникам ,  за небайдужість  та турботу до малят.

Адже усі речі були адресно передані сім’ям. Завдяки наданій благодійній допомозі діти та підлітки отримали можливість підготуватися до нового навчального року та відчути радість зустрічі зі школою.

 

            Заступник директора ТРЦСССДМ                              Л.Барановська

 

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/5709 | Переглядів: 332Дата публікації: 16:30 28.08.2019
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації