Теофіпольська центральна районна бібліотека інформує
Теофіпольська центральна районна бібліотека інформує

Поділитися новиною:

Теофіпольська центральна районна бібліотека інформує

23 серпня з нагоди відзначення Дня Державного Прапора України, 28-ї річниці Незалежності України центральна районна бібліотека, районна бібліотека для дітей організували книжкову виставку «Свою Україну любіть», на якій була представлена література про шляхи становлення Незалежної України, про історію міст і сіл Теофіпольщини, література про учасників АТО - наших земляків, визначних людей нашого краю, почесних громадян Теофіпольського району.

Доповнювали виставку вироби декоративно – прикладного мистецтва майстрів Теофіпольського району: Людмили Ткачук, вчителя Ординецької НВК,  Ольги Кравчук вихователя дитячого садка «Берізка» смт.Базалія, Зої Ільчук, директора Турівської СБК, Тетяни Войтович бібліотекаря Михиринецької сільської бібліотеки. Дорослі та діти мали можливість побачити та взяти участь у майстер – класі від Ольги Делегей, жительки смт.Теофіполь, а також проходила акція «До твого серця Україно свою долоню прикладу», де кожен бажаючий  зміг з допомогою фарби залишити на білому полотні свої вітання Україні у вигляді долоньки.

    Також бібліотекарі району долучилися до збору виробів  ужиткового мистецтва та приготування страв традиційної української кухні, які були представлені на експозиції наметового містечка, в місті Хмельницький, де проходило  святкування  Дня Незалежності України.

                                                                                                                                                                                                       

  

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/5711 | Переглядів: 465Дата публікації: 16:43 28.08.2019
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації