Проведено навчання для адміністраторів ЦНАП
Проведено навчання для адміністраторів ЦНАП

Поділитися новиною:

Проведено навчання для адміністраторів ЦНАП

28 серпня 2019 року в.о. начальника відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області Віталій Лемішевський провів навчання для адміністраторів центру надання адміністративних послуг Теофіпольської районної державної адміністрації.

Під час навчання розглянуто зміни до Заяви про державну реєстрацію змін до відомостей про юридичну особу, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (Форма 3) та питання щодо вимог до оформлення документів для державної реєстрації громадського формування, у тому числі змін до відомостей про організацію.

Крім того, надано інформаційні матеріал на теми: «Перелік документів та вимоги до них, які надаються громадськими формуваннями для державної реєстрації створення (змін до відомостей) юридичної особи», «Порядок внесення змін до відомостей про громадське формування зі статусом юридичної особи», «Порядок внесення змін до відомостей про структурне утворення політичної партії».

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/5714 | Переглядів: 342Дата публікації: 17:21 28.08.2019
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації