Засідання колегії районної державної адміністрації
Засідання колегії районної державної адміністрації

Поділитися новиною:

Засідання колегії районної державної адміністрації

Сьогодні під керівництвом першого заступника голови районної державної адміністрації Петра Вільшинського відбулося засідання колегії районної державної адміністрації. Участь у засіданні взяли керівник апарату РДА Олена Ковцун, голова районної ради Андрій Петринюк, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району.

Учасники засідання розглянули два питання порядку денного.

1. Про підготовку закладів освіти району до нового 2019/2020 навчального року, проінформувала Мельник М.О., начальник відділу освіти райдержадміністрації.

2. Про стан здійснення заходів з підготовки  житлово-комунального господарства та об’єктів  соціальної сфери до роботи в зимовий період 2019/2020 року, проінформувала Сапуга Л.А., начальник відділу житлово-комунального господарства, будівництва та агропромислового розвитку райдержадміністрації.

Майя Олександрівна повідомила, що з 19 по 23 серпня 2019 року проведено комісійні об’їзди закладів освіти району з метою визначення стану готовності до нового навчального року та зроблено відповідні висновки та складено акти готовності закладів освіти до нового навчального року.

Кількість дітей, охоплених дошкільною освітою, становитиме 880учнів в минулому році кількість учнів становила - 994.Проведена робота дає можли­вість на 100% забезпечити обов’язковою дошкільною освітою дітей п’ятиріч­ного віку, що є одним з найвищих відсотків в області.

У 2019/2020навчальному році мережа діючих закладів загальної середньої освіти становитиме 27 шкіл та 2 заклади позашкільної освіти.

Відповідно до планової мережі, у 2019/2020 навчальному році взакладах навчатиметься 2663 учні,в тому числі 256 першокласників. Крім того, в закладах освіти Новоставецької ОТГ буде навчатися 278, в тому числі 24 першокласників.

Нині важливою складовою інформаційного забезпечення діяльності закладів є можливість користування мережею Інтернет. Доступ до Інтернету організований у 27 школах та 28 ЗДО району. Створено 27 сайтів ЗЗСО ,  28 закладів ЗДО та 2 позашкільних закладів.

Проведено обстеження приміщень шкіл, тепломережі, електромережі,котельного господарства, внутрішніх систем опалення та систем водопостачання про що складено акти готовності,проведено санацію димоходів і вентканалів, а такожпроведена повірка засобів обліку природного газу загальноосвітніх навчальних закладів.

У своєму виступі Людмила Андріївна зазначила, що після завершення опалювального сезону 2018/2019 року в районі розпочалася активна підготовка до нового опалювального сезону 2019/2020 року. На засіданні колегії райдержадміністрацій проаналізовано роботу підприємств житлово-комунального господарства за минулий опалювальний сезон та затверджено заходи з підготовки до опалювального періоду 2019/2020 року.

В процесі підготовки до нового опалювального сезону 2019/2020 року в районі проводиться активна робота щодо забезпечення надійного функціонування житлово-комунального господарства та об’єктів соціально-культурної інфраструктури в осінньо-зимовий період, а також забезпечення споживачів паливом, електричною і тепловою енергією.

До зими комплексно підготовлено 58 будинків, 32 школи, 32 дитячих садочки, 1 лікарня, 6 амбулаторій, 43 фельдшерських пунктів та  заклади культури.

На балансі Теофіпольського ВУЖКГ знаходиться 58 житлових будинків, 20,3 км. – водопровідної мережі, 10,4 км. – каналізаційної мережі.

Відповідно до плану заходів з організації підготовки об’єктів житлово-комунального господарства до роботи в опалювальний період, здійснено ремонт 6 електрощитових, відремонтовано та засклено сходові клітки.

Проведено перевірку димових та вентиляційних каналів житлового фонду, який знаходиться на балансі підприємства.

В цілому на сьогоднішній день житловий фонд підготовлено до опалювального сезону на 100%.

Підготовлено 5 одиниць снігоочисної техніки та заготовлено 100 тонн посипочного матеріалу. Проведено ремонт 0,43 км водопровідних мереж, підготовлено до роботи в зимовий період 6 водопровідно-насосних станцій, 2 каналізаційні насосні станції та каналізаційні очисні споруди.

Також з метою підготовки до нового навчального року та опалювального сезону 2019-2020 років відділом освіти проведено такі заходи: інвентаризацію протипожежних засобів, готуються до роботи оператори шкільних котелень, які пройшли навчання в Теофіпольському районному центрі зайнятості, навчальними закладами виготовлено та належним чином оформлено паспорти готовності об’єктів до опалювального періоду 2019/2020 року, проведено вимір опору ізоляції електроустановок.

Сектором культури районної державної проведено обстеження приміщень та проаналізовано стан подальшого функціонування закладів культури району, розроблено та затверджено заходи: з підготовки до стабільної роботи в зимовий період 2019/2020 року та протипожежної безпеки при підготовці закладів культури до роботи в зимовий період 2019/2020 року.

У період підготовки лікувально-профілактичних закладів до роботи в осінньо-зимовий період КНП «Теофіпольським ЦПМСД» було проведено обстеження технічного стану енерго-газоспоживаючого обладнання, устаткування, приладів систем газо-, водо- та теплопостачання, здійснений поточний ремонт систем теплопостачання, водопостачання, каналізаційних систем та електрообладнання в лікувальних закладах.

Підготовка до зими перебуває на постійному контролі районної державної адміністрації, її галузевих структурних підрозділів. Відділом житлово-комунального господарства, будівництва та агропромислового розвитку районної державної адміністрації здійснюється постійний моніторинг стану виконання затверджених заходів.

 

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/5716 | Переглядів: 259Дата публікації: 15:32 30.08.2019
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації