Оголошення!
Оголошення!

Поділитися новиною:

Оголошення!

Щодо проведення інформаційного семінару/тренінгу, який відбудеться 09 вересня 2019 року о 10.00 год. в залі засідання районної ради.

На території Теофіпольсьгкого району розташовано 58 багатоквартирних будинків. Послуги з їх управління та обслуговування  і досі надаються комунальними підприємствами, хоча відповідно до вимог Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» управління багатоквартирним будинком має здійснюватись його співвласниками.

Наразі, Європейський союз реалізовує Програму підтримки енергоефективності для України (EE4U), що має на меті сприяти підвищенню енергоефективності житлового сектору в Україні та скороченню викидів парникових газів.

У цьому контексті ЄС спільно з урядом Німеччини підгримує Фонд енергоефективності України, створений Урядом України, який надаватиме технічну та фінансову підтримку на термомодернізацію багатоквартирних будинків на всій території України з метою підвищення енергоефективності. Такі заходи сприятимуть позитивним змінам в споживанні енергії, а також підсилять енергетичну незалежність країни.

Проект діятиме на місцевому рівні пo всій країні, допомагаючи створювати нові об'єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ), а також сприяючи зміцненню потенціалу як новостворених, так і існуючих ОСББ, які в подальшому зможуть розробити власні проекти з підвищення енергоефективності та подати заявку на фінансування до Фонду енергоефективності України.

Враховуючи викладене вище, запрошую усіх бажаючих створити ОСББ  прийняти участь у  інформаційному семінару/тренінгу, який відбудеться 09 вересня 2019 року о 10.00 год. в залі засідання районної ради.

Порядок денний семінару додається.

Л.Сапуга

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

10:00-10:05       

Вступне слово. Представник від місцевої влади.

           

10:05-10:15

Що змінила реформа житлово-комунального господарства та які зміни вступають в силу з 1 травня 2019 року відповідно до Закону «Про житлово-комунальні послуги», який стосується мільйонів мешканців будинків та величезної галузі ЖКГ.

Нагорічний Юрій Іванович, заступник начальника управління – начальник відділу житлової політики та комунального господарства управління житлово-комунального господарства Хмельницької обласної державної адміністрації.

10:20-11:00

Завдання, мета та шляхи реалізації проекту ЄС/ПРООН «Об'єднання співласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень». Відносини власності в багатоквартирному будинку. Чому співвласники? Чому ОСББ?

Третяк Вячеслав Анатолійович – регіональний координатор ПРООН з досягнення цілей сталого розвитку в Хмельницькій області.

11:00-11:45

Енергомодернізація багатоквартирного будинку за підтримки Фонду ЕЕ.

Лягутко Юрій Анатолійович – експерт Проекту IFC «Енергоефективність в Україні» в Хмельницькій області.

11:45-12:00    

Підведення підсумків.

 

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/5724 | Переглядів: 336Дата публікації: 14:58 04.09.2019
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації