Проведено семінар-тренінг з питань організації ОСББ
Проведено семінар-тренінг з питань організації ОСББ

Поділитися новиною:

Проведено семінар-тренінг з питань організації ОСББ

Керівник апарату районної державної адміністрації Олена Ковцун взяла участь у інформаційному семінарі-тренінгу з питань організації ОСББ.

Під час проведення семінару було обговорено питання:

1. Що змінила реформа житлово-комунального господарства та які зміни вступають в силу з 1 травня 2019 року відповідно до Закону «Про житлово-комунальні послуги», який стосується мільйонів мешканців будинків та величезної галузі ЖКГ, по даному питанню проінформував Нагорічний Юрій Іванович, заступник начальника управління – начальник відділу житлової політики та комунального господарства управління житлово-комунального господарства Хмельницької обласної державної адміністрації.

2. Завдання, мета та шляхи реалізації проекту ЄС/ПРООН «Об'єднання співласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень». Відносини власності в багатоквартирному будинку. Чому співвласники? Чому ОСББ?, проінформував Третяк Вячеслав Анатолійович – регіональний координатор ПРООН з досягнення цілей сталого розвитку в Хмельницькій області.

3. Енергомодернізація багатоквартирного будинку за підтримки Фонду, проінформував Лягутко Юрій Анатолійович – експерт Проекту «Енергоефективність в Україні» в Хмельницькій області.

Семінар пройшов в діловій атмосфері. Учасники отримали вичерпні відповіді на усі поставлені запитання.

 

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/5728 | Переглядів: 698Дата публікації: 14:31 09.09.2019
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації