Олена Ковцун провела правове навчання
Олена Ковцун провела правове навчання

Поділитися новиною:

Олена Ковцун провела правове навчання

12 вересня в райдержадміністрації, з метою підвищення правового рівня знань працівників, а також обговорення та роз’яснення змін, які відбуваються в діючому законодавстві проведено правове навчання керівників структурних підрозділів та працівників апарату райдержадміністрації.

Основними питаннями порядку денного правового навчання були:

1. Про внесення змін до Інструкції з діловодства в Теофіпольській районній державній адміністрації , по даному питанню доповіла Тетяна Оцалюк - діловод відділу юридичного, організаційного забезпечення, документообігу, контролю та роботи із зверненнями громадян  апарату районної державної адміністрації.

2. Проект Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо перезавантаження влади, доповіла Галина Андрощук - начальник відділу юридичного, організаційного забезпечення, документообігу, контролю та роботи із зверненнями громадян  апарату районної державної адміністрації.

Підсумки правового навчання підвела Олена Володимирівна, наголосивши на дотриманні працівниками райдержадміністрації вимог чинного законодавства стосовно розглянутих питань.

 

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/5734 | Переглядів: 233Дата публікації: 14:11 12.09.2019
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації