Робочий візит Сергія Ткачука на Теофіпольщину
Робочий візит Сергія Ткачука на Теофіпольщину

Поділитися новиною:

Робочий візит Сергія Ткачука на Теофіпольщину

16 вересня, з робочим візитом, Теофіпольський район відвідав тимчасово виконуючий обов'язки заступника голови Хмельницької обласної державної адміністрації Сергій Ткачук. Він перевірив процес передачі будинку культури смт Теофіполь в оперативне управління сектору культури районної державної адміністрації.

Сергій Петрович, покроково розглянув усі спірні питання та вивчив документацію процесу прийому-передачі об’єкта будівництва «Будинок культури смт Теофіполь».

В свою чергу, головний підрядник будівництва ПП "Вектор-М" Віктор Куриляк та керівник Хмельницької обласної служби єдиного замовника Андрій Колеснік надали відповіді та пояснення стосовно питань, що виникли в процесі обговорення.

Основним об’єктом дискусії стало питання виконання протипожежних заходів, передбачених проектом на будівництво об’єкту. А саме завершення монтажу та налаштування автоматичної пожежної сигналізації та виведення її на пульт централізованого спостереження.

Сергій Ткачук дав доручення ретельно вивчити дане питання та прозвітувати про проведену роботу. Також наказав почати експлуатацію за функціональним призначенням даного об’єкту будівництва.

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/5742 | Переглядів: 224Дата публікації: 11:04 17.09.2019
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації