Привітали рятівників району
Привітали рятівників району

Поділитися новиною:

Привітали рятівників району

З нагоди професійного свята Дня працівників цивільного захисту України (Дня рятівника) перший заступник голови районної державної адміністрації Петро Вільшинський спільно з головою районної ради Андрієм Петринюком привітали працівників Теофіпольського районного сектору ГУ ДСНС України в Хмельницькій області

Керівники району, у своєму виступі, зауважили, що це свято людей, які щодня стоять на захисті населення та територій від пожеж, наслідків стихійних лих, виробничих аварій та катастроф. Вони щомиті готові прийти на допомогу людині, яка потрапила в надзвичайну ситуацію.

Сьогодні працівники Теофіпольського районного сектору Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України в Хмельницькій області гідно виконують поставлені державою завдання. Під час ліквідації пожеж, наслідків паводків працівники 36 Державного пожежно-рятувального посту неодноразово доводили свою високу професійність. 

Також, Петро Вільшинський висловив щиру вдячність усім рятувальникам району за врятовані життя, самовідданість та самопожертву під час виконання службового обов’язку. Побажав усім доброго здоров’я, щастя та благополуччя.

Кращих представників цієї професії було нагороджено спільними грамотами райдержадміністрації, районної ради та подарунками.

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/5743 | Переглядів: 404Дата публікації: 16:21 17.09.2019
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації