Профілактичний рейд «Діти вулиці», «Вокзал»
Профілактичний рейд  «Діти вулиці», «Вокзал»

Поділитися новиною:

Профілактичний рейд «Діти вулиці», «Вокзал»

Служба у справах дітей райдежадміністрації інформує

З метою створення належних умов для  забезпечення реалізації права кожної дитини на виховання в сім'ї, підтримки сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, та захисту прав дітей у таких сім'ях, запобігання їх бездоглядності і безпритульності,  правопорушенням серед неповнолітніх  службою у справах дітей  районної державної адміністрації  спільно з дільничим іспектором  поліції  Теофіпольського  віддділу поліції Красилівського  ВП ГУНП в Хмельницькій області 17.09.20019 р. проведено профілактичний рейд «Діти вулиці», «Вокзал» на території Теофіпольської селищної ради, Лідихівської та Новоставецької сільських рад.

За результатами складено акти обстеження умов проживання дітей, з батьками  проведено роз'яснювально- консультативні бесіди щодо належного виконання ними батьківських обов'язків.

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/5744 | Переглядів: 615Дата публікації: 16:27 17.09.2019
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації