Проведено семінар для суб’єктів нормотворення
Проведено семінар для суб’єктів нормотворення

Поділитися новиною:

Проведено семінар для суб’єктів нормотворення

Сьогодні, представниками Головного територіального управлінням юстиції у Хмельницькій області проведено навчальний семінар для суб’єктів нормотворення Теофіпольського району.

Працівники Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області, на чолі з начальником управління Віктором Худняком, провели семінар для суб’єктів нормотворення Теофіпольського району з питань державної реєстрації нормативно-правових актів.

Серед учасників – представники структурних підрозділів районної державної адміністрації, установ, організацій, служб району.

У ході семінару було обговорено:

- подання нормативно-правових актів на державну реєстрацію та прийняття Головним територіальним управлінням юстиції у Хмельницькій області рішення після проведення правової експертизи;

- перевірки, як вид контролю за діяльністю суб’єктів нормотворення у сфері державної реєстрації нормативно-правових актів;

- тренінг щодо підготовки нормативно-правового акту та формування пакету документів для подання на державну реєстрацію до Головного територіального управління юстиції.

Обговорили також нюанси, які виникають у ході перевірок нормативно-правових актів та розглянули ситуаційні завдання з практичних питань застосування законодавства у сфері державної реєстрації. Під час заходу виступаючими надано обґрунтовані відповіді на запитання учасників семінару.

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/5757 | Переглядів: 325Дата публікації: 14:49 20.09.2019
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації