Відбулась нарада щодо стану виконання дохідної частини бюджету району
Відбулась нарада щодо стану виконання дохідної частини бюджету району

Поділитися новиною:

Відбулась нарада щодо стану виконання дохідної частини бюджету району

Сьогодні, перший заступник голови районної державної адміністирації Петро Вільшинський взяв участь у нараді під керівництвом голови районної ради Андрія Петринюка. Обговорено питання виконання дохідної частини бюджету району.

Нарада відбулась за участю начальника фінансового управління районної державної адміністрації Олександра Сапуги, голови Новоставецької ОТГ Анатолія Вальчука, керівників установ та організацій району.

Розпочав нараду начальник фінансового управління, котрий звернув увагу на показники, які формують бюджет, щодо стану виконання місцевого бюджету за 9 місяців 2019 року та заходи з виявлення додаткових резервів збільшення надходжень до місцевих бюджетів.

По кожному показнику Петро Григорович звернувся до присутніх, з питанням про необхідність посилення роботи щодо забезпечення надходження доходів до районного бюджету. Надано ряд доручень керівникам структурних підрозділів та звернуто увагу на їх повноваження, які покладені на них відповідно до чинного законодавства.

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/5760 | Переглядів: 263Дата публікації: 14:32 23.09.2019
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації