Проведено засідання організаційного комітету
Проведено засідання організаційного комітету

Поділитися новиною:

Проведено засідання організаційного комітету

Перший заступник голови районної державної адміністрації Петро Вільшинський взяв участь у засіданні організаційного комітету під керівництвом голови районної ради Андрія Петринюка з питання відзначення в районі Дня українського козацтва та Дня захисника України

З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві Президент України підписав Указ "Про День захисника України" від 14.10.2014 року № 806, встановивши День захисника України – свято, яке щорічно відзначається 14 жовтня.

Відкриваючи засідання, присутні відзначили історичний зв’язок цього свята зі святом козаків та Покрови, наголосили на важливості гідного його проведення, що сприятиме збереженню та розвитку національних військових традицій, вихованню молодого покоління у дусі патріотизму, вшануванню бойового подвигу, самовідданості громадян, які присвятили своє життя служінню українському народу.

В ході засідання обговорювалися пропозиції щодо проведення заходів за участю захисників України різних поколінь, патріотичного виховання молоді на прикладах подвигу захисників Вітчизни, залучення громадськості, школярів до відзначення Дня захисника України. Окрім цього, патріотичні заходи відбудуться в усіх населених пунктах району, освітніх та бібліотечних установах. На оргкомітеті була зосереджена увага присутніх на важливості усіх запланованих заходів та необхідності відповідального підходу до виконання покладених обов’язків на причетних до організаційної роботи відділів та служб.

За підсумками засідання, дано ряд доручень щодо доопрацювання та вирішення деяких організаційних моментів.

Районні заходи з нагоди Дня захисника України відбудуться 13 жовтня 2018 року в дитячій музичній школі.

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/5761 | Переглядів: 239Дата публікації: 14:41 23.09.2019
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації