“Усиновлення – це щастя, а не таємниця”: в обласному центрі провели акцію до Дня усиновлення
“Усиновлення – це щастя, а не таємниця”: в обласному центрі провели акцію до Дня усиновлення

Поділитися новиною:

“Усиновлення – це щастя, а не таємниця”: в обласному центрі провели акцію до Дня усиновлення

30 вересня в обласному центрі на Майдані Незалежності відбулася символічна акція “Усиновлення – це щастя, а не таємниця”, приурочена до Дня усиновлення. Долучилися до її проведення заступник голови облдержадміністрації Світлана Павлишина, працівники Служби у справах дітей облдержадміністрації та інших структурних підрозділів ОДА, молодь, небайдужі перехожі.

Як зазначила Ніна Магур, начальник Служби у справах дітей ОДА, в порівняні із статистичними даними по Україні, де усиновлення очікують понад 100 тис. дітей, ситуація в нашій області відносно непогана, адже з чотирьох сотень дітей-сиріт лише 201 виховується у державних закладах. Решта охоплені сімейними формами виховання, такими як дитячі будинки сімейного типу, опікунство, тощо. Однак цих дві сотні дітей теж дуже чекають тих людей, що готові будуть подарувати їм своє тепло та любов. Як зазначила посадовиця, цьогоріч уже 27 дітей знайшли нові родини, 7 з них були усиновлені іноземцями.

“День усиновлення – це не свято. Це день, який покликаний нагадати нам про цих дітей, змусити замислитися про їх долю, і, можливо, підштовхнути когось зробити дуже важливий і відповідальний крок – подарувати дитині-сироті тепло родинної любові, – зауважила Ніна Іванівна. – Тому хочу закликати вас усіх бути добрими та милосердними, відкрити своє серце для нового члена сім’ї. Кожен, хто вирішить змінити на краще життя наших вихованців, може звернутися до Служби у справах дітей. Наші спеціалісти допоможуть вам у всіх питаннях.”

Також Ніна Магур закликала розповісти усім знайомим, колегам, друзям про можливість усиновлення. До цього інформування долучилися усі учасники акції, які роздали у середмісті Хмельницького спеціальні листівочки та повітряні кульки.

Також на встановленому поруч стенді всі охочі мали можливість залишити побажання дітям, які чекають на свою сім’ю, а також вітання усиновителям. Окрім того, була облаштована цікава фотозона: кожен міг сфотографуватися на фоні плаката, прикрашеного відбитками долонь щасливих родин усиновлених діток.

 

Користуючись нагодою, нагадуємо: отримати консультацію з питань усиновлення можна отримати у Службі у справах дітей ОДА за адресою м. Хмельницький, вул. Грушевського, 87, каб. 301-304. Адреса електронної пошти: ssd.hoda@ukr.net Телефон / факс: 79-41-43, 65-61-62

       

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/5780 | Переглядів: 322Дата публікації: 08:25 01.10.2019
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації