Відбулися профспілкові збори працівників державних установ району
Відбулися профспілкові збори працівників державних установ району

Поділитися новиною:

Відбулися профспілкові збори працівників державних установ району

Сьогодні, в райдержадміністрації, відбулися профспілкові збори під керівництвом керівника апарату районної державної адміністрації Олени Ковцун з керівниками та працівниками апарату, структурних підрозділів райдержадміністрації з питань оптимізації чисельності

На порядку денному обговорено питання про оптимізацію чисельності дерджавних службовців району і виконання постанови Кабінету Міністрів України від 19 червня 2019 року №746 «Про внесення змін у додаток до постанови Кабінету Міністрів України від 25 березня 2014 р. № 91" та розпорядження голови Хмельницької обласної державної адміністрації від 25 вересня 2019 року №695/2019 –р «Про встановлення граничної чисельності працівників районних державних адміністрацій». Олена Володимирівна довела до відома присутніх орієнтовну чисельність державних службовців, що передбачено законодавством.

До виступу були також запрошені: голова Теофіпольської районної профспілки працівників державних установ Наталія Лебідь та заступник директора Теофіпольської районної філії Хмельницького обласного центру зайнятості Людмила Шклярук.

Наталія Іванівна повідомила про засідання профспілки працівників державних установ Хмельниччини та роз’яснила порядок скорочення державних службовців району.

Людмила Пилипівна детально охарактеризувала порядок і терміни подачі документів у районне відділення центру зайнятості. Зокрема, процедура реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу, визначена Порядком реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 19.09.2018 № 792 (далі – Порядок). Відповідно до підпункту 1 пункту 4 та пункту 17 Порядку  для надання статусу безробітного особа, яка шукає роботу, подає заяву про надання статусу безробітного, форма якої затверджується Мінсоцполітики, та пред’являє: паспорт громадянина України або інший документ, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України; довідку про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовилися відприйняття реєстраційного номера облікової картки платника податків, повідомили про це відповідному контролюючому органу і мають відмітку в паспорті); трудову книжку (цивільно-правовий договір чи документ, який підтверджує припинення останнього виду зайнятості). Особа, яка втратила трудову книжку, пред’являє дублікат трудової книжки чи довідку архівної установи про прийняття та звільнення з роботи; документ про освіту; військово-обліковий документ для осіб, які звільнилися із строкової військової служби.

Також було оголошено розміри виплат допомоги по безробіттю, наявність курсів та вільних вакансій у районі. Зазначила про можливість особи звернутися в будь-яке відділення центру зайнятості України.

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/5783 | Переглядів: 380Дата публікації: 15:43 01.10.2019
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації