Кожен громадянин повинен це знати
Кожен громадянин повинен це знати

Поділитися новиною:

Кожен громадянин повинен це знати

Службою у справах дітей райдержадміністрації було проведено урок громадянської освіти з учнями 10-Б класу Теофіпольської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1.

Заняття пройшло під гаслом  «Держава для громадянина. Наші обов’язки перед державою»

Учнів цікавило багато питань, але найголовніше – це яким чином вони, молодь, можуть вже долучитися до загальнодержавного процесу змін? Яким чином можна покращити рівень життя людей в нашому районі? Коли у нас буде створено об’єднану територіальну громаду? Від кого залежить коли у нас буде створено ОТГ? Яким повинен бути керівник ОТГ? А також багато інших питань звучало з уст школярів.

Попрацювали цікаво та плідно. Урок пройшов ніби на одному подиху. Часу відповісти на всі запитання та отримати обгрунтовані відповіді виявилося замало. Але залишилася приємна впевненість – в державі зростає гідна молодь, думаюча, небайдужа, готова рухати свою країну в напрямку позитивних змін.

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/5792 | Переглядів: 479Дата публікації: 11:05 04.10.2019
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації