Проведено правове навчання
Проведено правове навчання

Поділитися новиною:

Проведено правове навчання

17 жовтня, в райдержадміністрації, з метою підвищення правового рівня знань працівників, а також обговорення та роз’яснення змін, які відбуваються в діючому законодавстві проведено правове навчання керівників структурних підрозділів та працівників апарату райдержадміністрації.

Відкрила навчання та ознайомила присутніх з питаннями, про які буде йти мова, начальник відділу юридичного, організаційного забезпечення, документообігу, контролю та роботи із зверненнями громадян  апарату районної державної адміністрації Галина Андрощук.

На порядок денний засідання виносилися питання:

1. Про внесення змін до Методичних рекомендацій щодо визначення результатів службовців діяльності державних службовців, які займають посади державної служби категорії «Б» і «В».

2.  Про внесення змін до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби.

3. Запобігання та врегулювання конфлікту інтересів. Е-декларування.

4. «Про внесення змін до Закону України «Про запобігання корупції» щодо викривачів корупції».

5. Інформаційне повідомлення:  Довідки із QR-кодами та інформація про стаж в інтернеті.

По зазначених питаннях доповіли: головний спеціаліст з питань персоналу аппарату районної державної адміністрації Лідія Семенюк, начальник відділу юридичного, організаційного забезпечення, документообігу, контролю та роботи із зверненнями громадян  апарату районної державної адміністрації Галина Андрощук, спеціаліст з питань запобігання та виявлення корупції  апарату районної державної адміністрації Олена Давидюк, головний спеціаліст відділу юридичного, організаційного забезпечення, документообігу, контролю та роботи із зверненнями громадян  апарату районної державної адміністрації Тетяна Чавелюк.

В ході навчання присутні отримали вичерпні відповіді та роз’яснення на свої запитання.

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/5823 | Переглядів: 285Дата публікації: 15:49 17.10.2019
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації