Інформаційна довідка про роботу відділу «Теофіпольське бюро правової допомоги» за 9 місяців 2019 року
Інформаційна довідка

 про роботу  відділу «Теофіпольське бюро

правової допомоги»

за 9 місяців 2019 року

Поділитися новиною:

Інформаційна довідка про роботу відділу «Теофіпольське бюро правової допомоги» за 9 місяців 2019 року

Відділ «Теофіпольське бюро правової допомоги» Старокостянтинівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги інформує

За 9 місяців 2019 року відділом зареєстровано 811 звернень осіб, які звернулися до Відділу за отримання безоплатної правової допомоги. З них 749 осіб, які отримали роз’яснення і консультації, звернувшись до Відділу «Теофіпольське бюро правової допомоги». Прийнято 62 письмових звернення про надання суб’єктам права безоплатної вторинної правової допомоги.

В результаті розгляду письмових звернень про надання БВПД місцевим центром прийнято 56  рішення про надання/відмову в БВПД. По 1 письмовому зверненню у наданні БВПД було відмовлено.

Більшість звернень від клієнтів надійшло від жінок — 473 звернення, від чоловіків — 338 звернень.

З початку 2019 року посвідчено 8 довіреностей на представництво інтересів клієнтів в суді.

Забезпечено інтеграцію первинної і вторинної правової допомоги на рівні територіальних громад в частині налагодження співпраці з органами місцевого самоврядування та місцевими органами виконавчої влади з питань надання безоплатної правової допомоги.

Задля поширення інформації про функції Бюро, порядок отримання безоплатної первинної і вторинної правової допомоги, доступу до електронних сервісів Міністерства юстиції України працівники Відділу взяли участь у 20 виїзних прийомах громадян, які проходили переважно на базі сільських рад Теофіпольського району та у 26 дистанційних пунктах консультування громадян організованих на базі державних організацій соціальних – партнерів Бюро.

Здійснено 8 відвідувань одиноких осіб похилого віку, осіб з обмеженими можливостями.

 Протягом звітного періоду працівниками Відділу проведено 63 правопросвітницьких заходи, що включають проведення – 60 семінари/лекцій/бесід та 3 – круглих столів. Крім того, організовано 18 зустрічей з керівниками ОМС та ОВВ.

Протягом звітного періоду надано доступ до електронних сервісів Міністерства юстиції України 19  особам. Особи отримали доступ до Єдиного Державного реєстру судових справ, інформацію щодо стадії розгляду судових справ та отримали інформацію щодо списків судових справ призначених до розгляду.

Працівниками Відділу підготовлено 14 публікацій в ЗМІ, що включає підготовлені фахівцями Відділу консультаційні матеріали з найпоширеніших правових питань клієнтів та інформації з фото фіксацією про зустрічі з керівниками ОМС, ОВВ, виїзні прийоми громадян, проведені дистанційні консультаційні пункти громадян. Публікації здійснювалися на офіційному сайті Теофіпольської районної державної адміністрації в стрічці «Новини» та на сторінках районної газети «Життя Теофіпольщини».

За звітний період працівниками Відділу підготовлено 3 методичні рекомендації щодо питань з якими найчастіше звертаються особи до Бюро, а саме: «Медична реформа в Україні. Чого очікувати в 2019 році», «Проблеми укладення та виконання попередніх договорів», «Офіційне оприлюднення нормативно-правових актів, набрання та втрата чинності»

Звернень щодо реєстрацій громадських формувань до Відділу протягом звітного періоду не було.

 

 

Заступник начальника відділу                                                                                                        А.Л. Казюк

 

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/5854 | Переглядів: 238Дата публікації: 13:34 29.10.2019
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації