День соціального працівника України
День соціального працівника України

Поділитися новиною:

День соціального працівника України

Перший заступник голови районної державної адміністрації Петро Вільшинський привітав соціальних працівників району з професійним святом. Традиційно в першу неділю листопада держава і суспільство вітають працівників, які стоять на захисті прав і свобод соціально незахищених верств населення. Це свято є свідченням високої оцінки ролі працівників, які щодня забезпечують реалізацію державної політики з питань соціального захисту.

Урочисті заходи з нагоди відзначення Дня працівника соціальної сфери відбулися 1 листопада у приміщенні Теофіпольської дитячої музичної школи. Зі словами привітання до працівників соціальної сфери Теофіпольського району звернувся перший заступник голови райдержадміністрації Петро Вільшинський.

Петро Григорович висловив слова вдячності людям, які завжди відкриті для спілкування, з усією компетентністю та людяністю надають підтримку й допомогу жителям району. Також, з професійним святом усіх присутніх на заході привітала Наталія Лебідь – начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації. За високі досягнення та професіоналізм кращим працівникам соціальної сфери району вручено Грамоти обласної державної адміністрації, спільні Грамоти районної державної адміністрації та районної ради.

Концертну програму для присутніх підготували аматори сцени районного будинку культури.

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/5867 | Переглядів: 366Дата публікації: 17:33 01.11.2019
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації