УВАГА!
УВАГА!

Поділитися новиною:

УВАГА!

21 листопада 2019 року буде проводитись комплексна перевірка системи оповіщення «Сигнал-ВО» області та району з подачею всіх команд та запуском електросирени.

Для виключення безпідставного хвилювання населення сектор з питань цивільного захисту населення районної державної адміністрації просить Вас опублікувати в районній газеті ”Життя Теофіпольщини” інформацію наступного змісту: «Згідно «Плану основних заходів цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Хмельницької області у 2019 році» 21 листопада 2019 року буде проводитись комплексна перевірка системи оповіщення «Сигнал-ВО» області та району з подачею всіх команд та запуском  електросирени.

Прохання до всіх жителів району прийняти дану перевірку як навчальну та уважно прослухати і прийняти до відома отриману інформацію».

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/5887 | Переглядів: 314Дата публікації: 14:00 12.11.2019
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації