Профілактичний рейд «Діти вулиці», «Вокзал»
Профілактичний рейд  «Діти вулиці», «Вокзал»

Поділитися новиною:

Профілактичний рейд «Діти вулиці», «Вокзал»

Служба у справах дітей райдежадміністрації інформує

З метою створення належних умов для  забезпечення реалізації права  кожної дитини на виховання в сім'ї, підтримки сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, та захисту прав дітей у таких сім'ях, запобігання їх безоглядності і безпритульності,  правопорушенням серед неповнолітніх  службою у справах дітей  районної державної адміністрації  спільно з   Теофіпольським  відділом поліції Красилівського  ВП ГУНП в Хмельницькій області 08.11.20019 р. та 12.11.2019 р. проведено профілактичні рейди «Діти  вулиці»,  «Вокзал»  на території Базалійської, Теофіпольської селищних рад та Бережинецької сільської ради.

За результатами складено акти обстеження  умов проживання дітей, з батьками  та дітьми проведено профілактичні бесіди, попереджено про відповідальність за неналежне виконання батьківських обов'язків.  Ініційовано притягнення чотирьох батьків до адміністративної відповідальності за ст. 184 КупАП.

 

 

 

 

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/5890 | Переглядів: 679Дата публікації: 14:49 12.11.2019
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації