Проведено правове навчання
Проведено правове навчання

Поділитися новиною:

Проведено правове навчання

14 листопада, в райдержадміністрації, з метою підвищення правового рівня знань працівників, а також обговорення та роз’яснення змін, які відбуваються в діючому законодавстві проведено правове навчання керівників структурних підрозділів та працівників апарату райдержадміністрації.

Відкрила навчання та ознайомила присутніх з питаннями, про які буде йти мова, начальник відділу юридичного, організаційного забезпечення, документообігу, контролю та роботи із зверненнями громадян  апарату районної державної адміністрації Галина Андрощук.

На порядок денний засідання виносилися питання:

1. Про внесення змін до постанови КМУ від 3.11.19 р №903 у частині Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» та Типових вимог до осіб, які претендують на зайняття посад державної служби категорії «А».

2. Остаточний варіант бюджету, який представив Уряд на 2020 рік.

3. Щодо виплати грошової компенсації за невикористані дні щорічних відпусток із фонду оплати праці затвердженого на 2019 рік.

4. Щодо ухвалення Верховною Радою України законопроекту про викривачів корупції.

По зазначених питаннях доповіли: начальник відділу юридичного, організаційного забезпечення, документообігу, контролю та роботи із зверненнями громадян  апарату районної державної адміністрації Галина Андрощук, спеціаліст з питань запобігання та виявлення корупції  апарату районної державної адміністрації Олена Давидюк.

В ході навчання присутні отримали вичерпні відповіді та роз’яснення на свої запитання.

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/5894 | Переглядів: 171Дата публікації: 14:26 14.11.2019
Версія для слабо- зорих