Відбулися районні заходи з нагоди Дня працівників сільського господарства
Відбулися районні заходи з нагоди Дня працівників сільського господарства

Поділитися новиною:

Відбулися районні заходи з нагоди Дня працівників сільського господарства

Кожного року, коли земля готується до зимового спокою і завершуються осінньо-польові роботи, сільськогосподарські виробники України відзначають День працівників сільського господарства.

Цей день присвячений святкуванню найблагороднішої і найважливішої професії на землі – професії хлібороба. В усі часи праця хлібороба була в пошані, а людей, доля яких пов’язана з мистецтвом сіяти і вирощувати хліб, виробляти цінну і якісну продукцію тваринництва, по праву називають годувальниками.

Сьогодні, з професійним святом аграріїв району привітали перший заступник голови райдержадміністрації Петро Вільшинський, радник голови районної ради Тетяна Фільчук.

У своєму виступі Петро Вільшинський наголосив, що в цей святковий день ми маємо нагоду подякувати землі і тим, для кого селянська праця є сенсом життя, хто попри труднощі чесно і сумлінно робить свою справу. Господарників сіл не дарма називають годувальниками країни, адже з хлібного зерна починається потужність та сила нашої економіки, відповідно і розвиток держави.

Також, подякував аграріям за сумлінне виконання свого обов’язку, за те, що душею і серцем вболівають за розвиток рідного краю, реальними справами роблять усе для того, аби щедро родила Теофіпольська земля. Побажав усім присутнім доброго здоров’я, благополуччя, злагоди і радості у родинах, благодатної ниви та щедрих врожаїв в ім’я процвітання держави та піднесення добробуту всього українського народу.

За сумлінну працю, високий професіоналізм, особистий внесок у розвиток агропромислового виробництва у 2019 році та з нагоди Дня працівників сільського господарства кращих працівників нагороджено Грамотами обласної державної адміністрації, обласної ради, Департаменту агропромислового розвитку обласної державної адміністрації та Асоціації сільськогосподарських підприємств Хмельницької області, районної державної адміністрації та районної ради.

Аматори народного мистецтва районного будинку культури та вихованці дитячої музичної школи подарували присутнім святкову концертну програму.

 

 

 

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/5895 | Переглядів: 263Дата публікації: 14:56 15.11.2019
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації