Підготовка до проведення Дня Гідності та Свободи на порядку денному засідання оргкомітету
Підготовка до проведення Дня Гідності та Свободи на порядку денному засідання оргкомітету

Поділитися новиною:

Підготовка до проведення Дня Гідності та Свободи на порядку денному засідання оргкомітету

На виконання Указу Президента України від 13.11. 2014 року № 872 21 листопада поточного року в Україні відзначатиметься День Гідності та Свободи.

Семе ці питання обговорили учасники засідання оргкомітету з підготовки та проведення на Теофіпольщині Дня Гідності та Свободи.

Відкриваючи засідання, керівник апарату райдержадміністрації Олена Ковцун наголосила на важливості проведення районних заходів з нагоди даного свята. З наміченим планом дій членів оргкомітету ознайомила директор районного будинку культури Таїсія Науменко. Заслухавши та обговоривши деталі щодо відзначення державного свята, учасники засідання прийняли рішення провести урочистий  мітинг біля пам’ятника Богородиці в смт Теофіполь 21 листопада 2019 р. о 11.30 год. Для участі в даному заході запрошуватимуться: керівники району, громадськість селища,  начальники управлінь, відділів та інших структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники районних служб та підприємств з членами їх колективів, голови політичних партій та громадських організацій району, учнівська молодь, представник ЗМІ та ін..

Також на порядок денний винесено питання відзначення на належному рівні 23 листопада Дня памяті жертв голодоморів в Україні – геноциду Українського народу.  Мітинг-вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років в Україні – геноциду Українського народу, голодоморів 1921-‘1922 років та 1946-1947 років в Україні відбудеться в смт Теофіполь на площі Героїв Майдану (біля пам’ятного знаку жертвам Голодоморів та політичних репресій)- початок о 15:45.

Підводячи підсумки засідання оргкомітету, Олена Володимирівна особливу увагу присутніх звернула на належному проведенні відповідної інформаційно-роз’яснювальної роботи в навчальних закладах району, закладах культури та в районних засобах масової інформації. Також керівник апарату надала ряд персональних доручень кожному із членів оргкомітету з метою належного проведення в районі даних заходів.

 

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/5906 | Переглядів: 261Дата публікації: 16:37 19.11.2019
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації