Запитай у влади: в райдержадміністрації відбулася пряма «гаряча» телефонна лінія
Запитай у влади: в райдержадміністрації відбулася пряма «гаряча» телефонна лінія

Поділитися новиною:

Запитай у влади: в райдержадміністрації відбулася пряма «гаряча» телефонна лінія

З метою оперативного реагування на найважливіші соціально-економічні проблеми в районі, налагодження зв’язку між райдержадміністрацією і населенням району, відповідно до Закону України «Про місцеві та державні адміністрації» та Указу Президента України від 07 лютого 2008 року № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» в районній державній адміністрації запроваджена постійно діюча «гаряча» телефонна лінія (телефон довіри).

На дзвінки мешканців району, які зателефонували на «гарячу» лінію, сьогодні, з 9.00 до 10.00 години, з метою вирішення проблемних питань, відповідав перший заступник голови районної державної адміністрації Петро Вільшинський.

Зафіксовано одне звернення. Питання заявників стосувалися пришвидшення включення опалення в Теофіпольській дитячій музичній школі .

Звернення, яке надійшло на «гарячу» телефонну лінію перебуває на особистому контролі в першого заступника голови райдержадміністрації до повного вирішення.

 

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/5907 | Переглядів: 304Дата публікації: 10:10 20.11.2019
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації