20 листопада Всесвітній день дитини
      20 листопада Всесвітній день дитини

Поділитися новиною:

20 листопада Всесвітній день дитини

Кожна дитина потребує дорослу опіку й увагу, турботу, любов, захист та підтримку!

У 1954 році Генеральна Асамблея ООН виступила з ініціативою святкування Всесвітнього дня дитини (Universal Children’s Day): було запропоновано урядам країн відзначати це свято в той доцільний день, який кожна з них визнає, а загальне святкування Всесвітнього дня дитини (20 листопада) послужить зміцненню солідарності та співпраці між націями.

20 листопада — день прийняття в 1959 році Декларації прав дитини, а в 1989 році — Конвенції про права дитини.

Тепер в офіційних документах всесвітньої організації об’єднаних націй фігурує саме ця дата Всесвітнього дня дитини.

За даними ООН, щорічно одинадцять мільйонів дітей помирають, не доживши до свого п’ятого дня народження, ще десятки мільйонів залишаються фізично або розумово хворими, не маючи можливості для дорослішання, життя та розвитку. Багато з цих смертей викликані хворобами, які лікуються; інші — згубними наслідками убогості, дискримінації та насильства. Всі разом ці причини приносять невимовне горе втрати сім’ям, державам та всьому світу.

У Всесвітній день дитини вітаємо всіх дітей! Всіх, кому не байдужа доля дитини! Вітаємо всіх, хто своєю працею підтримує та зміцнює благополуччя підростаючого покоління! Дякуємо цим людям!

Зі святом!

Служба у справах дітей райдержадміністрації

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/5910 | Переглядів: 457Дата публікації: 13:41 20.11.2019
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації