Проведено мітинг-реквієм «Вільні творити майбутнє»
Проведено мітинг-реквієм «Вільні творити майбутнє»

Поділитися новиною:

Проведено мітинг-реквієм «Вільні творити майбутнє»

Указом Президента України від 13 лютого 2014 року №872 в Україні установлено День Гідності та Свободи, який відзначається щорічно 21 листопада.

Сьогодні виповнюється шість років, як народ України вийшов на вулиці, аби назавжди змінити своє життя. Рік, за який про Україну дізнались навіть у найвіддаленіших куточках світу. Річниця гордості, гідності та честі. Річниця Революції Гідності. Ця революція  змінила українців назавжди, ми продемонстрували світові свою силу і волю, наш гімн, наш прапор – знають всюди. А нашу Небесну Сотню оплакують мільйони по всьому світу. Тож, наш священний обов’язок тепер – дати зрозуміти кожному – навіть найменша краплина крові була немарно.

Сьогодні, ми вклоняємося громадянському подвигу, вшановуємо патріотизм і мужність людей, які виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси і європейський вибір нашої держави.

З нагоди Дня Гідності та Свободи та річниці Революції Гідності, 21 листопада 2019 року в смт Теофіполь біля пам’ятного знаку Пресвятої Богородиці, за участю керівника апарату райдержадміністрації Олени Ковцун, представників структурних підрозділів райдержадміністрації, громадських організацій, працівників установ та організацій району, громадськості відбувся мітинг-реквієм «Вільні творити майбутнє».

Учасники зібрання хвилиною мовчання вшанували світлу пам’ять Героїв Небесної Сотні, загиблих воїнів АТО.

В пам'ять про всенародних героїв, які віддали свої життя за Свободу та Гідність нашої держави покладено квіти та запалено лампадки біля пам’ятного знаку захисникам суверенної, незалежної, Богом благословенної України.

Слава Україні!

Вічна пам’ять героям, що полягли в боротьбі за Україну!

Герої не вмирають!

 

 

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/5913 | Переглядів: 319Дата публікації: 13:56 21.11.2019
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації