Переглянуто відео-фільм про Голодомор 1932-1933 років
Переглянуто відео-фільм про Голодомор 1932-1933 років

Поділитися новиною:

Переглянуто відео-фільм про Голодомор 1932-1933 років

Виховник відокремленого підрозділу молодіжної організації "Пласт" Національна скаутська організація України в м.Хмельницький, у Хмельницький області "Хмельницька округа" Вікторія Мельничук спільно з представниками учнівської молоді району переглянули відео-фільм про Голодомор 1932-1933 років.

Звертаючись до присутніх Вікторія Мельничук наголосила: «Дуже важливий сьогодні був день, тому що наші діти свідомо прийшли вшанувати пам"ять замучених Голодомором людей.

Тому що юнацтво прониклося долею свого народу...
Тільки, відчуваючи суть свого Коріння, суть Свободи і свого Роду, ми можемо говорити про Шлях в подальшій дорозі історії... Щоб творити - важливо не просто мати знання, а проникнутись і відчувати ... щоб могти мати глибоке бачення... щоб подолати байдужість, яка руйнує все добре на своєму шляху...

Сьогодні ми сколихнули десятьох, узавтра запаляться ще двадцять... післязавтра нас буде ще більше... Саме так маємо долати стіни власних перешкод, на досвіді свого народу, в шані до тих, хто дав можливість нам зараз продовжквати рід, хто, незважаючи на ціну, творив майбутнє».

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/5922 | Переглядів: 225Дата публікації: 17:30 23.11.2019
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації