Ряд важливих питань обговорили під час засідання громадської ради при райдержадміністрації
Ряд важливих питань обговорили під час засідання громадської ради при райдержадміністрації

Поділитися новиною:

Ряд важливих питань обговорили під час засідання громадської ради при райдержадміністрації

Участь у черговому засіданні громадської ради взяли: керівник апарату райдержадміністрації Олена Ковцун, заступник голови районної ради Роман Непотас, представники громадських організацій, структурних підрозділів райдержадміністрації. Провів засідання голова громадської ради при райдержадміністрації Сергій Мороз.

На засіданні громадської ради розглянуто наступні питання:

1. Децентралізація: стан справ та перспективи розвитку району, проінформувала начальник відділу  житлово-комунального господарства, будівництва та агропромислового розвитку Сапуга Людмила Андріївна;

2. Про реалізацію державної політики у сфері захисту житлових прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, проінформувала начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Федорчук Оксана Василівна.

3. Про орендну плату за землю, проінформувала ГДРІ відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб Ізяславського управління ГУ ДПС у Хмельницькій області Андрійчук Тетяна Миколаївна.

В різному на розгляд виносилися питання щодо встановлення вуличного освітлення, лежачих поліцейських, щодо можливості виділення приміщення для відокремленого підрозділу молодіжної організації «Пласт» Національна скаутська організація України в м.Хмельницький, у Хмельницькій області «Хмельницька округа» та інші.

 

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/5923 | Переглядів: 520Дата публікації: 13:54 25.11.2019
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації