25 років роботи на благо людей
25 років роботи на благо людей

Поділитися новиною:

25 років роботи на благо людей

Теофіпольський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (далі - Центр) - спеціальний заклад, що проводить соціальну роботу з сім’ями, дітьми та молоддю, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги.

Головна місія – забезпечити доступність сімей, дітей та молоді до якісних соціальних послуг.

 Основною метою є сприяння у задоволенні соціальних потреб сімей, дітей та молоді, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги.

У 1994 році був створений Центр соціальних служб для молоді рішенням виконавчого комітету Теофіпольської районної ради від 30.11.1994р. № 32.. З плином часу змінювалася його назва, продовжувалася організаційна розбудова.

Посаду директора Теофіпольського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді займає  Чоха Руслана Іванівна, заслужений працівник  соціальної сфери України.

В структуру Центру входить відділ соціальної роботи. Посаду заступника директора – начальника відділу займає Барановська Людмила Миколаївна. Посади фахівців із соціальної роботи займають Трайчун Ольга Вікторівна та Скрильнікова Наталія Миколаївна. Посаду бухгалтера займає Максимчук Галина Іванівна.

За весь час функціонування Центру було досягнуто певних успіхів. Саме завдяки відданості своїй справі, високому професіоналізму, наполегливості та працелюбності соціальні працівники Центру є провідними фахівцями у різних напрямах. Вони обізнані у правових, соціальних та психологічних аспектах життєдіяльності молодих людей, здатні прийти їм на допомогу у будь – який час. Вони дарують Надію, відстоюють права тих, від кого відвернувся світ. Вони повертають у суспільство тих, хто не міг у ньому втриматися. Вони дарують життя у всіх сенсах цього виразу.

Покликання Центру – бути помічником для кожної родини, яка потребує допомоги, насамперед для сімей, які ризикують потрапити у складні життєві обставини. Лозунгом  Центру є: - Вислухати. Підтримати. Допомогти. 

 

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/5937 | Переглядів: 375Дата публікації: 14:12 29.11.2019
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації