Відбулися урочисті заходи до Дня місцевого самоврядування
Відбулися урочисті заходи до Дня місцевого самоврядування

Поділитися новиною:

Відбулися урочисті заходи до Дня місцевого самоврядування

В залі засідань Теофіпольської районної ради відбулися урочисті заходи до Дня місцевого самоврядування.

Представників місцевого самоврядування з професійним святом привітали: голова районної ради Андрій Петринюк, перший заступник голови райдержадміністрації Петро Вільшинський. У своєму виступі Петро Григорович зазначив, що самоврядні органи в місцевому суспільстві є важливим інститутом реального народовладдя та засобом реалізації інтересів територіальної громади. Саме органи місцевого самоврядування забезпечують участь людей у розв’язані життєво-важливих проблем, налагоджують зв’язки між громадянами, створюють умови для реалізації суспільних інтересів.

«На Вас покладена велика відповідальність як за соціально-економічний стан територіальних громад, так за благополуччя їх жителів, за створення комфортних умов для проживання мешканців сіл, селищ, міста.

Нехай розуміння і підтримка громадян завжди надають Вам впевненості долати перешкоди і досягати бажаних результатів навіть у найскладніших ситуаціях.

Бажаємо усім працівникам та ветеранам органів місцевого самоврядування, депутатам місцевих рад та Вашим сім’ям міцного здоров'я, родинного щастя, благополуччя, добра і достатку» - наголосив посадовець.

 Кращих представників органів місцевого самоврядування нагороджено грамотами та цінними подарунками. Після завершення церемонії нагородження для всіх присутніх відбувся святковий концерт.

 

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/5961 | Переглядів: 485Дата публікації: 15:35 05.12.2019
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації