СТОП БУЛІНГ
СТОП БУЛІНГ

Поділитися новиною:

СТОП БУЛІНГ

Однією з актуальних проблем сьогодення є прояви насильницької поведінки у буденному житті, порушення прав, безвідповідальності, зокрема і в школі, що отримала назву шкільне цькування, а у міжнародній термінології – булінг.

Саме в рамках акції «16 днів проти насилля» та Всеукраїнського тижня права, спеціалісти Теофіпольського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провели  профілактичний захід під назвою: «СТОП: Булінг – не порушуй прав стронніх» з учнями Дитячої художньої школи. Метою заходу було формування уявлення про проблему насилля й жорстокості, про права та обов’язки, а також їх запобігання та протидії. Ознайомлення підлітків з поняттями «булінг», «кібербулінг», як захиститись від будь-якого насильства, відповідальність за булінг в Україні. Розмова пройшла у цікавій та доброзичливій атмосфері. Діти  брали активну участь у спілкуванні, висловлювали свої думки. На завершення було переглянуто відео: «БУЛІНГ ОЧИМА ДІТЕЙ», «ПРАВА ТА ОБОВ’ЯЗКИ ДІТЕЙ» та роздано буклети даної тематики.

Теофіпольський районний центр

соціальних служб для сім’ї,

дітей та молоді

 

 

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/5972 | Переглядів: 134Дата публікації: 17:20 10.12.2019
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації
Версія для слабо- зорих